Leczenie migren

Najnowsza metoda leczenia migreny Botoxem.

Podawanie Toksyny Botulinowej jest aletrnatywną metodą leczenia lekoopornej migreny. Po wstrzyknięciu w okolice czoła, skroni i karku utrzymuje właściwości lecznicze nawet przez sześć miesięcy.

Przebieg zabiegu:
Leczenie botoksem polega na podawaniu preparatu w odpowiednie miejsca na głowie. Lekarz po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu wykrywa, które mięśnie są odpowiedzialne za wywoływanie bólu u pacjenta. Jako ,że u każdego człowieka migrena przebiega indywidualnie, nie da się ustalić jednego, ogólnego miejsca wstrzykiwania botoksu. Dlatego tak ważne jest zebranie dokładnych informacji i wykrycie, które partie mięśni w tym przypadku odpowiadają za pojawianie się bólu głowy. Wstrzyknięta toksyna botulinowa blokuje zakończenia nerwowe w konkretnych mięśniach i rozluźnia je, blokując występowanie skurczu, który wywołuje migrenę. Pozostałe mięśnie działają bez zmian. Taki zabieg trwa kilkanaście minut i nie jest bolesny. Po wszystkim pacjent spokojnie może iść do domu. Niektórzy pacjenci odczuwają ulgę już po kilku godzinach, jednak pełny efekt pojawia się zazwyczaj po 3-7 dniach .

Co więcej botoks nie obciąża narządów wewnętrznych, a stosowany po konsultacjach lekarskich, jest w pełni bezpieczny dla organizmu. 

To na jak długo botoks uwolni chorego od migreny, zależne jest najczęściej od jego indywidualnych predyspozycji, a także od wielkości podanej dawki. Zwykle efekt urtzymuje się od 4 do 6 miesięcy. 
Botox
Modelowanie ust
Likwidowanie tkanki tłuszczowej podbródka - Lipoliza
Likwidowanie tkanki tłuszczowej całego ciała - Kriolipoliza
Usuwanie zmarszczek mimicznych preparatami Restylane i Juvederm
Wolumetria twarzy i rąk
Chirurgia estetyczna
Powiększanie piersi Macrolane
Głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry -  Restylane Skinboosters
Leczenie migren
Rewitalizacja twarzy i Regeneracja ciała po ciąży
Depilacja laserowa Lightsheer
Rewitalizacja stref intymnych dla Pań
Regeneracja owłosienia głowy za pomocą osocza bogatopłytkowego REGENERIS
Korekta nosa
Leczenie nadpotliwości
Mezoterapia frakcyjna: twarzy, szyi, dekoltu - Dermapen
Odświeżenie i rewitalizacja powiek - Cytocare / Light Eyes
Radiesse

Copyright © Zdrowe-Piekno.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie:

stat4u